Warning: A non-numeric value encountered in /home/server425924/ftp/kalawska.pl/templates/theme1854/includes/includes.php on line 86
kalawska.pl - dr n. med. lek. stom. Adam Zawadka

dr n. med. lek. stom. Adam Zawadka

Skończył studia na Wydziale II Odział Stomatologii Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu w 2002 r., uzyskując tytuł lekarza stomatologa.

W 2004 roku rozpoczął prace w S.P. ZOZ CKS Akademii Medycznej im K. Marcinkowskiego w Poznaniu oraz w Katedrze i Klinice Stomatologii Dziecięcej tegoż Uniwersytetu, gdzie pracuje do dziś. W trakcie swojej kariery stomatologicznej odbył praktyki w gabinetach dentystycznych w Niemczech oraz był uczestnikiem licznych konferencji i szkoleń. Jego podstawowym zainteresowaniem i pasją w stomatologii jest endodoncja, ale także stomatologia dziecięca i estetyczna. W 2011 roku złożył państwowy egzamin specjalizacyjny i uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii dziecięcej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, Europejskiego Towarzystwa Endodontzcynego (ESE) oraz American Association of Endodontics (AAE).